Psychologie meditace (přednáška)

Tentokrát pro vás máme přednášku našeho hosta ze Švýcarska. Kailash Beyer bude mluvit o meditaci a vnitřním rozvoji z pohledu psychologa, který se ovšem meditaci prakticky věnuje, a jen o ní nemluví 🙂 Během večera se budeme zabývat tím, co je v naší mysli, ale také, co je v našem srdci a duši. Vyzkoušíme si i nějaká praktická cvičení.

Těšit se na Kailashe můžete v následujících termínech.

28. října 2019 Plzeň
29. října 2019 Praha
30. října 2019 Ostrava
31. října 2019 Zlín
1. listopadu 2019 Brno

Přednáška bude v Angličtině s českým překladem. Následovat bude kurz, který potrvá 1 měsíc. Je to dobrá příležitost mít možnost meditovat s podobně založenými lidmi. Vstup je zdarma s nutnou registrací (využijte formulář níže). A teď něco o Kailashovi jeho vlastními slovy.

I grew up in a non-religious family, but always felt drawn to inner and higher things. It took a while for me to find my way: first I joined a Christian youth organisation, then I got interested in Buddhism, then I studied psychology, did a psychoanalysis, and at some point I started meditating.

A deciding factor was finding a spiritual teacher – only then I knew I had found my path. Instead of becoming a psychotherapist, I opened a health food store and adjusted my lifestyle in order to concentrate on my spiritual goals. It took time, but slowly meditation became more than just practise, and the inner life more than just theory.

When I give talks and meditation courses today, I would like to share my experience with seekers for a better life and a better world. Peace and happiness are desperately needed in today’s world. If we can find real peace and happiness in our own heart, then we are doing more for the world than we can ever imagine.

 

PŘIHLÁSIT SE MŮŽETE ZDE

Vyplntě prosím následující formulář a ozveme se Vám s detaily. Registrace je zdarma, stejně jako celý kurz.

Vaše údaje nikde neukládáme, nebojte!

Kurz je vhodný pro úplné začátečníky, i pro ty z vás, kdo se meditovat snažíte už nějakou dobu, ale o samotě to není prostě ono. Na kurzech se snažíme vytvořit atmosféru příhodnou k meditaci a skupinu lidí, kteří meditují stejným způsobem. První setkání jsou v přednáškových místnostech, takže kromě otevřené mysli a srdce s sebou není potřeba nic 🙂