Kurzy meditace

Meditační kurz je série navazujících setkání, které se konají dvakrát týdně po dobu 4 týdnů. V jeho průběhu si vyzkoušíme různá koncentrační i meditační cvičení a budeme se věnovat také tématům souvisejícím s praktickým uplatněním meditace v našem každodenním životě včetně doporučení spojených se zdravým životním stylem. Pokud si přejete získat základní představu o meditaci a osvojit si její praxi potom vám doporučujeme přicházet pravidelně na všechna setkání po celou dobu trvání základního kurzu. Všechny kurzy probíhají jako služba veřejnosti zdarma.

Kdy a kde přijít na kurz

Nejbližší kurzy začínají v těchto termínech:

Litoměřice 20. dubna 2022
České Budějovice 14. března 2022
Hradec Králové 18. října 2021
Jablonec 23. května 2022
Ostrava 21. a 24. března 2022
Pardubice 19. října 2021
Plzeň Workshop 16. června 2022
Praha 25. a 28. dubna 2022
Zlín Týden meditace 7. – 11. března 2022
Děčín 11. dubna 2022

Vaše údaje nikde neukládáme, nebojte!

Kurz, který nabízíme je složený z 10 setkání během 5 týdnů. Každé sezení je jiné. Vyzkoušíme si různá koncentrační a meditační cvičení, budeme mluvit o praktických věcech souvisejících s meditací. Také zmíníme, jak může meditace podpořit náš dynamický a zdravý styl života. Pokud projdete postupně celým kurzem, můžeme zaručit, že získáte zcela novou perspektivu do svého života!

Témata probíraná na kurzu:
  • koncentrační a meditační cvičení
  • kdy, kde a jak meditovat
  • kontrola vlastní mysli a emocí
  • fyzická zdatnost a zdravý životní styl
  • vnitřní síla a disciplína
Proč jsou kurzy zdarma?

Jsme dobrovolníci, kteří před lety navštívili podobný kurz, zařadili jsme pravidelnou meditaci do našeho běžného života a náš život dostal zcela nový rozměr. Nyní chceme stejnou příležitost nabídnout i ostatním lidem.

O nás

Před mnoha lety jsme se naučili, jak meditovat, jak si být vědomí našeho vnitřního "já". Zjistěte, čím se zabýváme a jak nás můžete kontaktovat!

Co je meditace?

“Když meditujeme, ve skutečnosti vstupujeme do hlubší části naší bytosti. V ten okamžik jsme schopni vynést na povrch bohatství ukryté hluboko uvnitř nás.” —Sri Chinmoy

Jeden komentář

Komentáře jsou zakázány