Kurzy meditace

Nenabízíme jednotlivé meditace pro veřejnost, ale kurz se strukturovaným programem, který trvá zhruba 1 měsíc. Během kurzu si vyzkoušíme různá koncentrační a meditační cvičení, budeme mluvit o zdravém životním stylu, vnitřní disciplíně a důležitosti fyzické zdatnosti pro naši vnitřní duchovní zdatnost. Všechny naše kurzy jsou zdarma.

Kdy a kde přijít na kurz

Nejbližší kurzy začínají v těchto termínech:

Brno 1. listopadu 2019
České Budějovice 19. a 22. října 2020
Hradec Králové 31. října 2019
Liberec 9. září 2019
Ostrava 16. a 19. března 2020 zrušeno
Pardubice 4. listopadu 2019
Plzeň 2. – 9. června 2020
Praha 19. – 22. září 2020
Zlín 24. září 2020
Ostatní města a data po dohodě (napište nám)

Vaše údaje nikde neukládáme, nebojte!

Kurz, který nabízíme je složený z 10 setkání během 5 týdnů. Každé sezení je jiné. Vyzkoušíme si různá koncentrační a meditační cvičení, budeme mluvit o praktických věcech souvisejících s meditací. Také zmíníme, jak může meditace podpořit náš dynamický a zdravý styl života. Pokud projdete postupně celým kurzem, můžeme zaručit, že získáte zcela novou perspektivu do svého života!

Témata probíraná na kurzu:
  • koncentrační a meditační cvičení
  • kdy, kde a jak meditovat
  • kontrola vlastní mysli a emocí
  • fyzická zdatnost a zdravý životní styl
  • vnitřní síla a disciplína
Proč jsou kurzy zdarma?

Jsme dobrovolníci, kteří před lety navštívili podobný kurz, zařadili jsme pravidelnou meditaci do našeho běžného života a náš život dostal zcela nový rozměr. Nyní chceme stejnou příležitost nabídnout i ostatním lidem.

O nás

Před mnoha lety jsme se naučili, jak meditovat, jak si být vědomí našeho vnitřního "já". Zjistěte, čím se zabýváme a jak nás můžete kontaktovat!

Co je meditace?

“Když meditujeme, ve skutečnosti vstupujeme do hlubší části naší bytosti. V ten okamžik jsme schopni vynést na povrch bohatství ukryté hluboko uvnitř nás.” —Sri Chinmoy