Praktická meditace ve Zlíně

Další kurz meditace ve Zlíně začne ve čtvrtek 26. září v 19h. Není potřeba žádná předchozí zkušenost s meditací (ve skutečnosti je pak snažší začít). Ovšem pokud se meditovat snažíte a nedaří se, ve skupině lidí je to vždy jednodušší. Ve Zlíně také na to máme vhodné místo – krásnou indoor meditační zahradu 🙂 Pokud se chcete zúčastnit, pošlete nám prosím zprávu v registračním formuláři níže.

Nenabízíme jednotlivé meditace pro veřejnost, ale kurz se strukturovaným programem, který trvá zhruba 1 měsíc. Během kurzu si vyzkoušíme různá koncentrační a meditační cvičení, budeme mluvit o zdravém životním stylu, vnitřní disciplíně a důležitosti fyzické zdatnosti pro naši vnitřní duchovní zdatnost. Všechny naše kurzy jsou zdarma. Více informací o kurzech zde.

TÉMATA PROBÍRANÁ NA KURZU:
  • koncentrační a meditační cvičení
  • kdy, kde a jak meditovat
  • kontrola vlastní mysli a emocí
  • fyzická zdatnost a zdravý životní styl
  • vnitřní síla a disciplína
Přihlásit se můžete zde

Vaše údaje nikde neukládáme, nebojte!

Kurz je vhodný pro úplné začátečníky, i pro ty z vás, kdo se meditovat snažíte už nějakou dobu, ale o samotě to není prostě ono. Na kurzech se snažíme vytvořit atmosféru příhodnou k meditaci a skupinu lidí, kteří meditují stejným způsobem. První setkání jsou v přednáškových místnostech, takže kromě otevřené mysli a srdce s sebou není potřeba nic 🙂

A na závěr trocha inspirace pro uvolnění mysli.