Kurz meditace v Hradci Králové

Minulost nám osvícení nepřinesla a budoucnost ještě nepřišla. Nezbývá, než si vystačit s přítomností a žít teď a tady 🙂 Je to sice taková omletá fráze, ale uvést ji do praxe dokáže málokdo. Rádi vás to naučíme! Nestačí tyto věci znát nebo o nich číst; je potřeba jimi žít. Jen tak dokážeme svůj život někam posunout. Úvodní večer (s praktickým cvičením) bude v po 18. října v Hradci Králové. Poté bude následovat kurz každý čtvrtek a pondělí v Hradci Králové. Pokud umění meditace budete pravidelně cvičit, můžete sílu vnitřního ticha a míru zažívat kdekoliv a kdykoliv.

Nenabízíme jednotlivé meditace pro veřejnost, ale kurz se strukturovaným programem, který trvá zhruba 1 měsíc. Během kurzu si vyzkoušíme různá koncentrační a meditační cvičení, budeme mluvit i o zdravém životním stylu, vnitřní disciplíně a důležitosti fyzické zdatnosti pro naši vnitřní duchovní zdatnost. Všechny naše kurzy jsou zdarma. Více informací o kurzech zde.

TÉMATA PROBÍRANÁ NA KURZU:
  • koncentrační a meditační cvičení
  • kdy, kde a jak meditovat
  • kontrola vlastní mysli a emocí
  • fyzická zdatnost a zdravý životní styl
  • vnitřní síla a disciplína
Přihlásit se můžete zde

Vaše údaje nikde neukládáme, nebojte!

Kurz je vhodný pro úplné začátečníky, i pro ty z vás, kdo se meditovat snažíte už nějakou dobu, ale o samotě to není prostě ono. Na kurzech se snažíme vytvořit atmosféru příhodnou k meditaci a skupinu lidí, kteří meditují stejným způsobem. První setkání jsou v přednáškových místnostech, takže kromě otevřené mysli a srdce s sebou není potřeba nic 🙂 Volně na sebe navazují, takže pokud nemůžete přijít na oba večery, nic se nestane, ale pokud je to možné, tak se prosím zúčastněte obou.

A na závěr trocha inspirace pro uvolnění mysli, z naších cest po světě .