Kurz meditace v Českých Budějovicích


Doufáme, že jste během léta nabrali spoustu inspirace na horách nebo kontemplací s vlnamy moře někde na jihu. Není však důvod smutnit, že léto končí, protože stejnou inspiraci můžeme získat uvnitř sebe! A o to se společně budeme snažit 🙂 Kurz meditace začne 1.  a 3. října večer v Českých Budějovicích. Pak bude pokračovat dvakrát týdně opět ve večerních hodinách. Tak si to zapište hned do kalendáře. A případně se níže rovnou registrujte přes formulář. Vstup je zdarma, ale potřebujeme přibližně vědět, kolik vás bude.

Nenabízíme jednotlivé meditace pro veřejnost, ale kurz se strukturovaným programem, který trvá zhruba 1 měsíc. Během kurzu si vyzkoušíme různá koncentrační a meditační cvičení, budeme mluvit i o zdravém životním stylu, vnitřní disciplíně a důležitosti fyzické zdatnosti pro naši vnitřní duchovní zdatnost. Všechny naše kurzy jsou zdarma. Více informací o kurzech zde.

TÉMATA PROBÍRANÁ NA KURZU:
  • koncentrační a meditační cvičení
  • kdy, kde a jak meditovat
  • kontrola vlastní mysli a emocí
  • fyzická zdatnost a zdravý životní styl
  • vnitřní síla a disciplína
Přihlásit se můžete zde

Vaše údaje nikde neukládáme, nebojte!

Kurz je vhodný pro úplné začátečníky, i pro ty z vás, kdo se meditovat snažíte už nějakou dobu, ale o samotě to není prostě ono. Na kurzech se snažíme vytvořit atmosféru příhodnou k meditaci a skupinu lidí, kteří meditují stejným způsobem. První setkání jsou v přednáškových místnostech, takže kromě otevřené mysli a srdce s sebou není potřeba nic 🙂 Volně na sebe navazují, takže pokud nemůžete přijít na oba večery, nic se nestane, ale pokud je to možné, tak se prosím zúčastněte obou.

A na závěr trocha inspirace pro uvolnění mysli.