Kurzy meditace

Nenabízíme jednotlivé meditace pro veřejnost, ale kurz se strukturovaným programem, který trvá zhruba 1 měsíc. Během kurzu si vyzkoušíme různá koncentrační a meditační cvičení, budeme mluvit o zdravém životním stylu, vnitřní disciplíně a důležitosti fyzické zdatnosti pro naši vnitřní duchovní zdatnost. Všechny naše kurzy jsou zdarma.

Kdy a kde přijít na kurz

Nejbližší kurzy začínají v těchto termínech:

Brno 1. listopadu 2019
České Budějovice 1. a 3. října 2019
Hradec Králové 31. října 2019
Liberec 9. září 2019
Olomouc 27. února 2018
Ostrava 30. října 2019
Pardubice 4. listopadu 2019
Plzeň 28. října 2019
Praha 29. října 2019
Zlín 31. října 2019
Ostatní města a data po dohodě (napište nám)

Vaše údaje nikde neukládáme, nebojte!

Kurz, který nabízíme je složený z 10 setkání během 5 týdnů. Každé sezení je jiné. Vyzkoušíme si různá koncentrační a meditační cvičení, budeme mluvit o praktických věcech souvisejících s meditací. Také zmíníme, jak může meditace podpořit náš dynamický a zdravý styl života. Pokud projdete postupně celým kurzem, můžeme zaručit, že získáte zcela novou perspektivu do svého života!

Témata probíraná na kurzu:
  • koncentrační a meditační cvičení
  • kdy, kde a jak meditovat
  • kontrola vlastní mysli a emocí
  • fyzická zdatnost a zdravý životní styl
  • vnitřní síla a disciplína
Proč jsou kurzy zdarma?

Jsme dobrovolníci, kteří před lety navštívili podobný kurz, zařadili jsme pravidelnou meditaci do našeho běžného života a náš život dostal zcela nový rozměr. Nyní chceme stejnou příležitost nabídnout i ostatním lidem.

O nás

Před mnoha lety jsme se naučili, jak meditovat, jak si být vědomí našeho vnitřního "já". Zjistěte, čím se zabýváme a jak nás můžete kontaktovat!

Co je meditace?

“Když meditujeme, ve skutečnosti vstupujeme do hlubší části naší bytosti. V ten okamžik jsme schopni vynést na povrch bohatství ukryté hluboko uvnitř nás.” —Sri Chinmoy